Yüzyıl Mah. Mas-Sit 3.Cad No:223 34204 Bağcılar / İSTANBUL
+90 (212) 438 81 11-12-13
rm@rmetiket.com

Üretim

rmetiket.com

Tüm temel etiket tiplerini kendi bünyemizde üretebilmekteyiz.
Üretimi kurum içi tutarak; 
•   Kalitede yüksek standart sağlayabiliyor,
•   Sipariş temrinlerini kontrol altında tutabiliyor,
•   Acil siparişleri hızlı bir biçimde üretebiliyor ,
•   Müşterilerimize, aldıkları ürünlerinin, iş ahlakının en yüksek olduğu kurumlardan birinde üretildiğini bilmelerinin gönül rahatlığını hissettiriyoruz.

BARKOD YAZICI   
Renk yönetimi; matbaamızda, müşterilerimize her seferinde en iyi baskı sonucunu verebilmek için yaptığımız uygulamaların toplamına verilen isimdir.
Matbaamızda grafik aşamasından, baskı sonrasına kadar devam eden bir renk yönetimi uygulaması vardır.

Matbaamız, gün ışığı ampulleriyle aydınlatılmaktadır. Geniş makine parkurumuzda, en son teknolojiyle, matbaa makinelerinde baskı yapmaktayız. Makinelerimizin bakımları ve ayarlamaları düzenli olarak yapılır ve en iyi baskı standartlarını tutturacak şartlar sağlanır.

Grafik departmanımız, büyük bir ışık dolabı şeklinde tasarlanmış ve gün ışığı ampulleriyle aydınlatılmaktadır. Renk yönetim çalışmalarımız burada başlar. Eizo  monitörlerle, baskıda çıkacak renklere en yakın sonuçlar görüntülenir.

Gün ışığı ampulleriyle aydınlatılan laboratuvarımızdaki renk yapımında, tüm karışımlar hassas tartılarla ölçülerek hazırlanır ve bunların reçeteleri bilgisayar ortamında tutulur.  

Hazırlanan tüm renklerin, renk uzayındaki koordinatlarını veren, Lab değerleri kayıt edilir. Sonraki renk çalışmalarında bu değerler referans alınarak renk konusunda tutarlılık sağlanır.