Yüzyıl Mah. Mas-Sit 3.Cad No:223 34204 Bağcılar / İSTANBUL
+90 (212) 438 81 11-12-13
rm@rmetiket.com

Hizmetlerimiz

rmetiket.com

Müşteri Hizmetleri
Doğru ürünü, doğru zamanda müşterimize iletiyoruz. Gerekli bilgilerle donanımlı müşteri temsilcilerimizle, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla, müşterilerimize yaklaşıyoruz.
 
 
Teslimat
İstanbul içinde her gün kendi taşıtlarımızla dağıtım yaparken; İstanbul dışı için her bölgede en hızlı hizmeti veren kargo firmaları ile çalışıyoruz.
 
 
Hızlı Üretim

Yüksek üretim kapasitemiz ile yüksek sayıdaki sipariş adetlerinize cevap verebilip, her ürün cinsinde en hızlı üretimi yapıyoruz. 
 
Otomatik Bilgilendirme 
Bir siparişin üretimi tamamlandığında sistemimiz otomatik bir e-posta  ile müşterimize bunu bildiriyor; aynı gün siparişini müşterimize gönderiyoruz.
 
 
Paketleme
Sipariş hakkında her türlü detayı içeren açıklayıcı stickerlar ile kutulama ve paketleme yapıyoruz.
 
Yıkama/Bakım Talimatlarında Çizim Otomasyonları
Kendi ürettiğimiz yazılımlarla oluşturduğumuz çizim otomasyonlarıyla, yıkama talimatı çizimlerini dakikalar içinde oluşturabiliyoruz. Bu konuda müşterilerimizin talepleri doğrultusunda markaya özel yazılımlar geliştirebiliyoruz.
 
 
Fiyat Etiketlerinde Otomasyon
Fiyat etiketlerinde, değişken veri diye adlandırdığımız beden, barkod, fiyat gibi bilgileri hazırladığımız yazılımlar sayesinde, el değmeden, şablonlara aktararak otomatik çizimler ve montajlar oluşturuyoruz. Çizim onayı isteyen müşterilerimize çok hızlı dönüş yaparak üretim sürecini en kısa sürede sonuçlandırıyoruz.